اساطین

نوشت‌های یک زندگی فنی با ته مایه مذهبی

اساطین

نوشت‌های یک زندگی فنی با ته مایه مذهبی

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۱ ثبت شده است

سلام

 

برای آموزش یک موضوع نرم افزار کامپیوتری به دیگران، مثل آموزش کار با یک نرم افزار خاص، روش های مختلفی وجود دارد. برخی از افراد از ساخت ویدئو های آموزشی استفاده می کنند که بدلیل جذابیت های بصری، قابل فهم بودن و همچنین میزان بالای اثری گذاری می توان گفت بهترین روش است.

در روش آموزش ویدئویی معمولاً به زمان کوتاه تری برای انتقال برخی مفاهیم نیازمندیم زیرا بسیاری از عناصری که نیاز به توضیح دادن دارند را می توان در قالب یک شکل یا نمودار ساده نشان داد.

Screenr.com
 

سایت اسکرینر (Screenr) امکانی را در اختیار شما قرار می دهد که می توان با ظبط فیلمی کوتاه از صفحه نمایش خود، ویدئوهای آموزشی با طول حداکثر 5 دقیقه ایجاد کرد و آن را در شبکه های اجتماعی و حتی وبلاگ و وب سایت منتشر کرد.

 

این محدودیت 5 دقیقه ای ما را یاد کاراکتر های محدود در ارسال توئیت جدید در وب سایت توئیتر می اندازد. یاد اینکه می توان خیلی کوتاه و مختصر، فقط ضروریات را بیان کرد.

 

برای ظبط فیلم توسط Screenr.com نیازی به دانلود و اجرای نرم افزار ندارید. فقط آخرین نسخه جاوا را روی رایانه (مک یا ویندوز) خود نصب کنید، داخل سایت شوید و دکمه Record را بزنید.

 

من هم یک فیلم در مورد چگونگی تعمیر فایل های فشرده با فرمت RAR و ZIP بر روی این وب سایتم گذاشته ام که می توانید در این لینک مشاهده کنید.

 

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۱ ، ۱۳:۴۲
رامین فیروز

بسم الله الرحمن الرحیم

 

من رامین هستم و این اولین مطلب وبلاگم است. در اینجا برخی از تجربیات شخصی خودم که احساس می کنم بیشتر به درد دیگران بخورد را قرار می دهم و سعی می کنم تا حد ممکن ساده و کوتاه بیان کنم.

 

از «بیان» هم بابت فراهم کردن این سرویس و مکان حرفه ای برای بیان عرایض شخصی خودم سپاسگزارم.

 

امیدوارم هر کسی در زندگی تجربیات خودش را برای دیگران بازگو کند

و

امیدوارم هر کسی از تجربیات دیگران بیشترین بهره را در زندگی خود ببرد

 

چه خوب است که یادمان باشد زندگی کوتاه تر از آن است که هر چیزی را خودمان تجربه کنیم...

 

شاد و خرم و پیروز باشید.

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۱ ، ۱۳:۳۳
رامین فیروز